sobota, 16 lutego 2013

"Ego" film with Emila

Hej!
Sobota mija bardzo miło. Wyspałam się za wszystkie czasy. Później kino z Emilą. Jak zwykle przed seansem filmowym, zjadłyśmy lunch. Dzisiaj w restauracji Amazon. Marynowany kurczak z sosem tzaziki i couscousem. Do tego bar sałatkowy. Po lunchu kawa i ciastko. Sernik malinowy.
Dzisiaj byłśmy na filmie "Ego". Dla Sebastiana 25-latka wszystko sprowadza się do wyglądu. Życie jest pełne imprez, pieniędzy i seksu na jedną noc. On nigdy nie zakwestionował samego siebie, czy to marzenie o karierze muzycznej, a może prawdziwa miłość.
Gdy wszystko jest w najlepszym porządku w jego życiu ma on wypadek, który doprowadzi do tego że stanie się niewidomy.
Kiedy widzi wszystko w kolorze czarnym, pojawia się w jego życiu asystenka Mia, dziewczyna która w normalny nie byłaby w jego typie. Ona jest pierwszą która potrafi otworzyć jego oczy na to co jest ważne w zyciu.
EGO to romantyczny dramat, komedia o próżności
, miłości, seksie, i że rzeczy nie zawsze są takie jak się wydają.


Hej! 
Lördag passerar mycket trevligt. Sovit jättemycket. Senare bio med Emila. Som vanligt innan filmen åt vi lunch. I Amazon restaurangen idag. Marinerad kyckling med tzaziki sås och couscous. sallad bar ingår Efter lunch, kaffe och kaka. Hallon Cheesecake.
Vi var på film "Ego".
För 25-årige Sebastian handlar allt om yta och utseende. Livet är fyllt av party, pengar och one-night stands. Han har aldrig utmanat sig själv, vare sig det gäller drömmen om en musikkarriär eller kanske framförallt den riktiga kärleken.
När allt går som bäst i hans ytliga liv råkar han ut för en olycka som leder till att han blir blind. En helt ny värld öppnar sig, eller rättare sagt stänger sig.


När han ser allt i svart så kliver den personliga assistenten Mia in i hans liv, en tjej han i vanliga fall inte skulle ägna någon som helst uppmärksamhet. Hon blir den första som lyckas öppna hans ögon för det som är viktigt i livet, men när Sebastian upptäcker att Mia inte är den han egentligen trodde får ytligheten en helt annan mening.
EGO är en romantisk dramakomedi om fåfänga, kärlek, sex och om att saker och ting inte alltid är som det ser ut.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz&Comments&Kommentar